درباره ما

آرتینو حاصل تلاش یک تیم متخصص و پویاست.که سعی می کند مدیریت و نوبت دهی آرایشگاه ها و سالن های زیبایی را با نهایت کیفیت به مشتریان ارایه نماید تا در آینده ای نه چندان دور تحولی شگرف را در جهت پیشرفت این صنعت تجربه کنیم.

آشنایی بیشتر با آرتینو

 

چشم انداز

برای ما و خیلی ها پیش امده که به آرایشگاه ها زنگ میزنیم و مدت زیادی روی خط می مانیم و در نهایت هیچ کس تلفن را جواب نمی دهد. اگر در آرایشگاه کار می کنید قطعا میدانید گاهی اوقات آنقدر مشغول کار هستید که جواب دادن به تلفن ها برای شما کار سختی است یا مجبور هستید هزینه های یک منشی حضوری رو متحمل بشید که شاید خیلی از زمان ها هم قادر به پاسخگویی به تماس ها نیست، چون ساعت کار منشی شما به پایان رسیده. این در مورد تمام مشتریانی است که می توانستید داشته باشید اما آنها را از دست دادید. اما آرتینو با پشتیبانی 24 ساعته و پذیرش از راه دور به شما کمک می کند.

استراتژی

هدف ما صرفه جویی در هزینه برای کسب و کار شماست چرا که با داشتن منشی دور کار و پرداخت به ازای هر تماس میتوانید با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی، پشتیبانی 24 ساعته و همه روزه داشته باشید و در ساعات خارج از وقت کاری و روزهای تعطیل حتی یک مشتری را هم از دست ندهید. این استراتژی و رویکرد می تواند به برگ برنده شما تبدیل شود به گونه ای که نطم در نوبت دهی و کاهش هزینه ها را در کسب وکار شما به وجود می آورد و باعث ایجاد حس رضایت در مشتریان شما خواهد شد و در نهایت این حس رضایت برای خود شما نیز به عنوان صاحب کسب و کار پدید خواهد آمد.

 

ماموریت

داشتن یک یا دو منشی در آرایشگاه هزینه زیادی دارد زیرا شما تمام زمانی که آنها در آرایشگاه می گذرانند، حتی زمانی که کاری برای انجام دادن وجود ندارد، به آنها هزینه پرداخت می کنید.پس چه چیزی بهتر از این است که تنها در زمانی هزینه ای پرداخت کنید که در ازای آن خدماتی را دریافت کرده باشید. امید داریم که در این عرصه بتوانیم فشار کاری را از دوش آرایشگران مردانه و زنانه برداریم و در کاهش هزینه ها سهم کوچکی برای پیشرفت شما عزیزان داشته باشیم .

تیم آرتینو

مدیر عامل

مهندس مهدی طالقانی

مدیر پروژه

مهندس نیلوفر صادقی

مدیر IT

مهندس داوود رفیعی